Молодий буковинець » Новини Чернівців » На фермі на Буковині, де виявили АЧС, заб’ють і спалять 160 свиней

На фермі на Буковині, де виявили АЧС, заб’ють і спалять 160 свиней

Новини Чернівців / пригоди
1 856
0
На фермі на Буковині, де виявили АЧС, заб’ють і спалять 160 свиней

Всі свині на свинофермі приватного підприємця, де виникла захворюваність на АЧС, в селі Іспас Вижницького району в кількості 161 голова, будуть спалені.

Про це повідомляє прес-служба Чернівецької облдержадміністрації.

30 жовтня було проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Вижницькій районній державній адміністрації, рішенням якої затверджено план з ліквідації АЧС, визначено межі епізоотичного осередку, зон захисту та нагляду.

В осередку захворювання вживаються заходи з локалізації та недопущення поширення збудника АЧС, встановлено ветеринарно-поліцейський пост, облаштовано дезба’єр, виставлено знаки “карантин” та забезпечено цілодобове чергування на постах ветеринарними спеціалістами та працівниками Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області.

Як повідомляють в Головному управлінні Держпродспоживслужби у Чернівецькій області, станом на 31.10.2017 проводиться забій свиней.

Проведено дезінфекцію приміщення, де утримувались свині, та решту необхідних заходів.

В селі Іспас три робочі групи з числа ветеринарних спеціалістів, представників Головного управління Національної поліції у Чернівецькій області обходять двори та беруть на облік наявне свинопоголів’я, яке в подальшому буде відправлене на забій та переробку.

Відповідна ситуація перебуває на постійному контролі.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують