Молодий буковинець » Новини Чернівців » Вибори в ОТГ на Буковині: у Лужанах зникло світло, члени дільниці рахували голоси при гірляндах

Вибори в ОТГ на Буковині: у Лужанах зникло світло, члени дільниці рахували голоси при гірляндах

Новини Чернівців / гаряча тема
2 225
0
Вибори в ОТГ на Буковині: у Лужанах зникло світло, члени дільниці рахували голоси при гірляндах

У Чернівецькій області на виборчій дільниці у селі Лужани Кіцманського району ввечері 29 жовтня внаслідок сильного пориву вітру зникло електропостачання, внаслідок чого членам ДВК довелося працювати при ліхтарях та гірляндах.

Про це на своїй Facebook-сторінці повідомила депутат Чернівецької обласної ради Марина Волошенюк, пише molbuk.ua

"Вибори у Мамаївській ОТГ ...відключили електроенергію... Члени комісії Лужанської ДВК #730188 прийняли рішення працювати при ліхтариках за посиленої уваги офіційних спостерігачів", - повідомила вона.



Пізніше вона зазначила, що члени дільниці підраховують голоси виборців при світлі гірлянди.

"Акумуляторна батарея для автомобіля та світлодіодна гірлянда створили казкову атмосферу у Лужанській ДВК #730188. Вибори у Мамаївській ОТГ", - написала депутат облради.



Як відомо, 29 жовтня у чотирьох ОТГ Чернівецької області відбувалися вибори.

Нагадаємо, раптовий буревій у Чернівцях повалив дерева й світлофори.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують