Молодий буковинець » Новини Чернівців » Співачка з Чернівців знялася у новому фільмі "Специ"

Співачка з Чернівців знялася у новому фільмі "Специ"

Новини Чернівців / культура, шоу-бізнес
3 429
0
Співачка з Чернівців знялася у новому фільмі "Специ"

22-річна виконавиця Аліна Гросу взяла участь у зйомках нової картини, яка називається "Специ". Режисером фільму є Олег Масленников. Зйомки проходили в Києві, передає Ukr.Media.

На своїй сторінці співачка вирішила висловити подяку колегам, а також розповіла, що їй дуже імпонує героїня, яку Гросу зіграла.

“Сьогодні був мій останній знімальний день у картині #Специ. І я, зізнаюся чесно, сумую за своєю героїнею. Величезна подяка всій нашій творчій команді, всім акторам, всім моїм партнерам по майданчику, оператору, сценаристам, нашому режисеру – Олегу Масленнікову! І окреме спасибі вам, наш дорогий продюсер, Галина Балан-Тимкова, дуже цінно, коли продюсер настільки любить свою роботу, проводячи велику частину свого часу на знімальному майданчику, допомагаючи своєю порадою кожному учаснику нашої команди“, – написала у мережі Гросу.

Відзначимо, що поки що дата прем'єри фільму "Специ" невідома.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують