Молодий буковинець » Новини Чернівців » В Україну повернеться спека

В Україну повернеться спека

Новини Чернівців / погода чернівці
1 983
0
В Україну повернеться спека

Спека до України повернеться через тиждень – від 11 липня. До того часу періодично йтимуть грозові дощі.

Зокрема, дощитиме завтра, 6 липня, на Черкащині, Полтавщині, у західних та північних областях. До вечора небо має прояснитися. Такий прогноз від синоптика Наталії Діденко, пише ТСН.

"Центральні області - у дощах та грозах: уранці від Вінницької, потім Кіровоградська, Черкаська, Полтавська, надвечір - Дніпропетровська. Зі східних областей зачепить увечері Харківську, а також, знову таки ввечері дійде до Одещини, Миколаївщини. Північна частина: Житомирщина, Київщина - вдень місцями можливі невеликі дощі, Чернігівщина, Сумщина - ймовірність дощів вища", - уточнила синоптик.

Температура повітря вдень становитиме +20…+25 градусів, а на Черкащині та Полтавщині завтра місцями навіть нижче +20 градусів. Нічна температура становитиме переважно 8-18 градусів.

У Києві завтра свіжо, максимально стовпчики термометрів показуватимуть +20…+22 градуси. Удень є ймовірність дощу.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують