Молодий буковинець » Новини Чернівців » «Через два роки залишиться 500 безпечних потягів на всю країну»: екс-урядовець розповів, чому виникають пожежі у поїздах

«Через два роки залишиться 500 безпечних потягів на всю країну»: екс-урядовець розповів, чому виникають пожежі у поїздах

Новини Чернівців / новини
1 796
0
«Через два роки залишиться 500 безпечних потягів на всю країну»: екс-урядовець розповів, чому виникають пожежі у поїздах

В Україні почастішали випадки пожеж у пасажирських потягах. Експерти впевнені, що причини займання - вихід їх терміну експлуатації.

Екс-заступник міністра інфраструктури Олександр Кава застерігає - якщо в Україні не буде оновлено парк пасажирських вагонів, через два роки безпечних залишиться 500 штук, пише газета "Вести".

"Термін придатності пасажирського вагона - 28 років, а з моменту останньої закупівлі вже пройшло 26. Термін експлуатації тепловоза - 30 років, не більше. Але якщо їх списати, у нас їздити буде ні на чому. Остання дозакупка була ще в 1991 році, плюс чотири вагони в 2000-х, але все це крапля в морі при парку в 1000 вагонів", - розповів він.

Як відомо, минулого тижня у Чернівецькій області сталося задимлення в одному з вагонів приміського потяга "Чернівці - Коломия". Пасажири поїзда, намагаючись врятуватися, вистрибували з вікон.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують