Молодий буковинець » Новини Чернівців » Хуліганів, які на Пасху жорстоко побили двох чернівчан, арештували без права застави

Хуліганів, які на Пасху жорстоко побили двох чернівчан, арештували без права застави

Новини Чернівців / новини / гаряча тема
4 499
0
Хуліганів, які на Пасху жорстоко побили двох чернівчан, арештували без права застави

У Чернівцях Шевченківський районний суд за клопотанням прокурора прокуратури Чернівецької області, обрав запобіжний захід чотирьом жителям м. Чернівці 17-ти, 25-ти, 26-ти та 21-го року, які під час святкування Великодніх свят жорстоко побили 21-річного та 27-річного чернівчан.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Чернівецької області, сьогодні районний суд виніс ухвалу про застосування до підозрюваних запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою в Чернівецькій установі виконання покарань №33, без можливості внесення застави.

Осіб, які підозрюються у вчиненні злочину, із зали суду під конвоєм доправлено до Чернівецького СІЗО.

Раніше повідомлялося, що прокуратура у Чернівцях контролює жорстоке побиття двох хлопців.

Приєднуйтесь до "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують