Молодий буковинець » Новини Чернівців » Понад 20 чернівчан уже оштрафували за спалювання сміття

Понад 20 чернівчан уже оштрафували за спалювання сміття

Новини Чернівців / Головне за день
2 838
0
Понад 20 чернівчан уже оштрафували за спалювання сміття

Понад 20 чернівчан оштрафували за спалювання сміття. Переважно це люди, які мешкають у приватному секторі. Про це molbuk.ua повідомив заступник начальника Інспекції з благоустрою Віталій Назаров.

- Спалювати сміття заборонено, бо це шкідливо для довкілля і для здоров’я людей, - каже Віталій Назаров. - Знаючи про заборону, люди почали спалювати сміття у вихідні, коли ми не працювали. Але в Інспекції з благоустрою створили мобільні групи, які будуть працювати у вихідні.

Про паління нам повідомляють чернівчани — телефонують (6-08-68) чи пишуть у соцмережах. Також самі перевіряємо райони приватних забудов, - каже Віталій Назаров.

В Інспекції з благоустрою нагадують, що пластик та твердо- побутові відходи потрібно викидати у контейнери для сміття, із сухого листя робити компостерні ями.

Штраф за спалювання сміття для фізичних осіб становить від 340 до 1360 гривень, для юридичних - від 340 грн до 1700 грн.

Підписуйтесь на новини "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують