Молодий буковинець » Новини Чернівців » Пасажира півтори години діставали з понівеченого "Мерседеса": деталі ДТП на Буковині (ВІДЕО)

Пасажира півтори години діставали з понівеченого "Мерседеса": деталі ДТП на Буковині (ВІДЕО)

Новини Чернівців / відео / новини
13 257
0
Пасажира півтори години діставали з понівеченого "Мерседеса": деталі ДТП на Буковині (ВІДЕО)


Через ДТП в селі Глибочок сьогодні вранці, 17 березня, двоє буковинців потрапили до лікарні.

Як повідомив сектор комунікації поліції в Чернівецькій області, одного з потерпілих упродовж 1,5 години діставали з понівеченого автомобіля.

57-річний житель селища міського типу Красноїльськ, прямуючи в бік Чернівців на легковому автомобілі "Мерседес", виїхав на смугу зустрічного руху, де допустив зіткнення з автомобілем "Фольксваген Бора", що їхав у напрямку міста Сторожинець. За кермом "Фольксвагена" перебував 23-річний житель села Іспас Вижницького району.

Внаслідок зіткнення автомобіль "Мерседес" злетів з проїжджої частини дороги в кювет. Щоб витягнути з понівеченої автівки пасажира, довелося залучати рятувальників. З травмами різного ступеню важкості пасажира і водія "Мерседеса" доставлено до лікарні.



Наразі поліцейські з’ясовують усі обставини дорожньо-транспортної пригоди. Правоохоронці закликають водіїв буди обачними за кермом дотримуватися правил дорожнього руху та швидкісного режиму.

Приєднуйтесь до "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують