Молодий буковинець » Новини Чернівців » У Чернівцях побільшало туристів – починається сезон

У Чернівцях побільшало туристів – починається сезон

Новини Чернівців / новини / гаряча тема
1 943
0
У Чернівцях побільшало туристів – починається сезон

У Чернівцях останнім часом побільшало туристів. З настанням тепла на вулицях міста частіше можна побачили групи гостей, особливо іноземців.

Зокрема, частіше стали вони звертатися в міський туристично-інформаційний центр.

Як розповіли molbuk.ua у центрі, взимку відвідувачів у них було небагато. Зате нині за день може зайти до 30 відвідувачів.
Минулого року туристично-інформаційний центр переїхав – раніше він знаходився на вулиці Головній біля будинку-корабля, а зараз – у міській ратуші, має окремий вхід з фасаду.

Традиційно у центрі туристи можуть отримати карти центральної частини Чернівців різними мовами, буклети про наше місто та календар найважливіших подій.

Кількома мовами гостям міста пропонують аудіогід – плеєр із записом екскурсії по історичним місцям. Аудіогід користується популярністю насамперед серед іноземців, бо гідів, які б добре володіли мовами, у нас бракує. Ця послуга є безкоштовною, лише треба залишити завдаток на час користування плеєром.

Також усі охочі можуть прийти на безкоштовну екскурсію, яка вже тривалий час проводиться у Чернівцях по неділях. Починається вона біля ратуші об 11.45 щонеділі – тут екскурсовод зустрічає охочих, а після "Марічки" з вежі ратуші о 12.00 розпочинається власне екскурсія.

Приєднуйтесь до "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують