Молодий буковинець » Новини Чернівців » Туристам заборонили відвідувати озеро на Буковині, де масово гинуть лебеді

Туристам заборонили відвідувати озеро на Буковині, де масово гинуть лебеді

Новини Чернівців / новини
1 742
0
Туристам заборонили відвідувати озеро на Буковині, де масово гинуть лебеді

У Чернівецькій області заборонили відвідування озер у селі Чортория через масову загибель лебедів-шипунів.

Про це на брифінгу сьогодні повідомив начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області Олександр Александрюк, пише molbuk.ua

Він повідомив, що при в’їзді до озера встановлено поліцейський блок-пост. Ці заходи вжили для того, щоби убезпечити можливості захворювання людей, бо контакт з хворою птицею є небезпечним.

"Скільки часу триватимуть карнатинні заходи невідомо. Карантин має тривати 21 день з дня загибелі останнього птаха. Але наразі птахи продовжують гинути", - сказав фахівець.

Водночас, за словами Александрюка, у Чорториї та у Вашківцях працюють по дві мобільні групи, які проводять роз’яснювальну роботу та клінічний огляд птиці у домогосподарствах.

"На озері у Чорториї місця, де знаходимо трупи лебедів, дезінфікуємо хлорним вапном та іншими засобами, які згубно діють на вірус пташиного грипу. Вся загибла птиця спалена", - зазначив Олександр Александрюк.

Нагадаємо, що перші випадки загибелі птиці були зареєстовані 1 січня. На Буковині випадок пташиного грипу зареєстрований вперше.

Лебеді-шипуни прилітають до водойми у село Чортория упродовж останніх 30 років, бо частина озера тут не замерзає. На зимові свята тут завжди чимало відвідувачів.

Приєднуйтесь до "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують