Молодий буковинець » Новини Чернівців » Невідомий перерізав кабелі та залишив містечко на Буковині без телебачення

Невідомий перерізав кабелі та залишив містечко на Буковині без телебачення

Новини Чернівців / новини
1 782
0
Невідомий перерізав кабелі та залишив містечко на Буковині без телебачення

Уночі в неділю невідома особа перерізала кабелі, якими транслюється телебачення абонентам міста Новодністровськ Чернівецької області. Про це повідомляє Північно-бесарабський інформаційнитй портал з посиланням на місцеве "Реал ТБ".

Наразі невідомо хто вирішив перешкодити творчій діяльності засобу масової інформації міста енергетиків, а технічні служби "Реал ТБ" шукають ще ймовірні місця пошкодження ліній телебачення, поліція проводить розслідування.

У компактно розміщених на невеликій території будинках кабельне телебачення "Реал ТБ" вже стало звичним і доступним засобом трансляції улюблених телеканалів. До того ж компанія транслює програми власного виробництва.

Підписуйтесь на новини "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують