Молодий буковинець » Новини Чернівців » З Чернівців до Києва відновлять авіарейс

З Чернівців до Києва відновлять авіарейс

Новини Чернівців / політика, влада
7 108
0
З Чернівців до Києва відновлять авіарейс

Між Чернівцями і Києвом вже з червня планується відновити регулярні авіарейси. Про це на брифінгу розповів міський голова Олексій Каспрук.

- Є домовленість з Міжнародними авіалініями України про відновлення авіарейсу, - сказав мер. - Я мав розмову з цього приводу нашим земляком Ароном Майбергом (на фото). Ми очікуємо інспекцію з МАУ і в разі, якщо їх влаштують умови, вже у червні запустять рейс Чернівці-Київ.

Попередньо йдеться про те, що рейси буде виконувати літак "Ембраєр" на 60 місць, для якого злітно-посадкова смуга є достатньою. Водночас аеропорт ще потребує фінансової підтримки — на завершення світло-сигнального обладнання, огорожу та обладнання з обслуговування літаків.

Вилітати з Чернівців літак буде о 7-й ранку, повертатися — о 9-й вечора.

Останні регулярні рейси з нашого аеропорту були виконані ще у січні 2014 року.

Нагадаємо, колишній чернівчанин Арон Майберг, який володіє часткою МАУ, надав фінансову допомогу для відкриття кошерного ресторану при синагозі в Чернівцях.

Підписуйтесь на новини "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують