Молодий буковинець » Новини Чернівців » На Буковині розробили туристичний маршрут "Вода і кам’яні велетні"

На Буковині розробили туристичний маршрут "Вода і кам’яні велетні"

Новини Чернівців / Життя
3 593
0
На Буковині розробили туристичний маршрут "Вода і кам’яні велетні"

З метою популяризації туристичного потенціалу Буковини та пошуку нових туристичних пропозицій, Департаментом екології та туризму в Чернівецькій області та за сприяння громадської організації "Турисько-спортивний клуб "Буковина-Х-тур", апробовано піший маршрут "Вода і кам’яні велетні".

Про це повідомляється на сайті Департаменту екології та туризму.

Під час дводенної програми була можливість поринути у світ Карпатських водоспадів та скелястих схилів, відвідати ландшафтний заповідник місцевого значення Буковинські (Смугарські) водоспади (с. Розтоки), також Лужківський, скелі "Протяте Каміння", "Соколине око", урочища Лужки, залізне джерело, а також огляд печери Довбуша.

1 день:

07.00 - 9.00 - виїзд з Чернівців, прибуття у Вижницю екскурсія у с. Виженка, огляд Миколаївської церкви та інших пам'яток
10.00 - урочище Лужки огляд водоспаду
11.00 -. перехід до залізного джерела та вихід на Протяте Каміння, Соколине Око
14.30 - обід (сухпайок)
15.00 - скелелазні маршрути
17.00 - розкладання наметів
19.00 - приготування вечері


2 день:

08.00 - сніданок
09.00 - перехід до Буковинських (Смугарських) водоспадів,
14.00 - вихід у с. Розтоки, обід (сухпайок)
15.00 - прибуття у с.Підзахаричі підйом до печери Довбуша огляд
17.00 - прибуття у с. Великий Рожин, огляд водоспаду
18.00 - виїзд в Чернівці


Маршрут

Чернівці - Виженка - Розтоки - Підзахаричі - Великий Рожин - Вижниця - Чернівці - 252км.

Приєднуйтесь до "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують