Молодий буковинець » Новини Чернівців » На Буковині людей, які оплачують газ, штрафують додатковою комісією

На Буковині людей, які оплачують газ, штрафують додатковою комісією

Новини Чернівців / економіка, бізнес
4 533
0
На Буковині людей, які оплачують газ, штрафують додатковою комісією

На Буковині у всіх касах банків, в тому числі й державних, стягують додаткову комісію за те, що люди розраховуються за спожитий природний газ.

З чим повязані зміни molbuk.ua запитав у касирів.

У відділенні комерційного банку повідомили, що комісію - три гривні - за платіж стягують відколи з’явилася нова газова компанія - ТОВ "Чернівцігаз збут".

У державному банку касири сказали, що таку комісію запровадили з першого грудня. І надали роздруковане пояснення:

"Чому з’явилася комісія за газ з платника - 3 гривні?

Постановою Кабміну від 30.09.2015 року №792 "Про забезпечення проведення роозрахунків за природний газ" комісію, яку сплачують газопостачальні підприємства банкам та пошті за приймання платежів за спожитий газ від населення, зменшено та обмежено розміром 0,3% віж суми платежів. Раніше комісію сплачували самі газопостачальні підприємства, тому населення не платило комісію. Оскільки банкам згідно із законодавством заборонено здійснювати надання послуг нижче їх собівартості, а собівартість перевищує 0,3%, бо банк змушений ввести п.1.18.15 тарифів "Приймання платежів за спожитий газ на користь газопостачальних підприємств", за яким платники сплачують комісію у розмірі 3 (три) гривні".

Людей обурює такий стан речей. Мало того, що тарифи високі, ще й за те, що споживачі оплачують рахунки, їх за це "штрафують".

Наразі газівники ситуацію не коментують.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують